Alpha Bio Tec stawia na proste i intuicyjne rozwiązania implantologiczne przy zachowaniu jakości produktów na najwyższym poziomie.

Badania kliniczne potwierdzają, że prawidłowo (zgodnie z procedurami) wszczepione implanty Alpha Bio Tec zapewniają sukces kliniczny na poziomie 98,3%.

Implanty i elementy protetyczne systemu Alpha Bio Tec wykonane są z wysokiej jakości stopu tytanu Ti-6Al-4V ELI w technologii NanoTec
co gwarantuje pełną biokompatybilność i biologiczne właściwości powierzchni tych produktów.

Szeroka gama implantów Alpha Bio Tec o różnej charakterystyce gwintów zapewnia możliwość zastosowania ich w każdym przypadku klinicznym i umożliwia przeprowadzenie większości procedur chirurgicznych, zarówno z kością twardą jak i miękką, przy wyrostkach zębodołowych szerokich i wąskich. Lekarz implantoprotetyk oraz technik dentystyczny mają możliwość przeprowadzenia leczenia protetycznego każdego przypadku klinicznego w oparciu o elementy protetyczne do prac cementowanych, przykręcanych oraz overdenture zarówno na platformę protetyczną implantu z hexem wewnętrznym jak i na platformę z połączeniem konikalnym CHC.Alpha Bio Tec posiada w swojej ofercie materiały kościozastępcze Alpha Bio’ s GRAFT oraz membrany do przeprowadzenia zabiegów regeneracyjnych tkanek kostnych. Szeroka gama materiałów pochodzenia naturalnego oraz syntetycznego umożliwia wykorzystanie ich do większości procedur chirurgicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów
Zespół Alpha Bio Polska