Firma Alpha Bio Tec od 30 lat jest wiodącym projektantem, producentem i dostawcą zaawansowanych technologicznie wszczepów dentystycznych, elementów protetycznych, narzędzi chirurgicznych oraz biomateriałów.

Implanty stomatologiczne Alpha Bio Tec obecne są na rynkach w ponad 40 krajach na świecie i sprzedawane przez sieć 60 dystrybutorów i biur sprzedaży w Europie, Azji, Ameryce Południowej i Afryce. W Polsce system implantologiczny Alpha Bio Tec istnieje już prawie 25 lat, a grono specjalistów implantologów korzystających z systemu, dzięki staraniom zespołu Alpha Bio Polska stale się powiększa.

Alpha Bio Tec stawia na proste i intuicyjne rozwiązania najwyższej jakości oraz zapewnia klientom najlepszy serwis i wsparcie merytoryczne... Simplantology!

PROSTOTA: Dzięki stałemu rozwojowi oraz zaawansowanym badaniom dużego zespołu specjalistów Alpha Bio Tec dostarcza proste rozwiązania dla wszystkich, również skomplikowanych przypadków klinicznych. Kluczowym aspektem prostoty systemu jest założenie, jak niewielu narzędzi potrzeba do przeprowadzenia zabiegu implantacji. Jeden uniwersalny zestaw narzędzi chirurgicznych - to jest to - czego potrzebuje chirurg.

GLOBALNY ZASIĘG: Alpha Bio wzmacnia działania swojego zespołu marketingowego koncentrując uwagę na zróżnicowane potrzeby profesjonalistów. Koncentruje się na zbieraniu informacji w międzynarodowym środowisku implantologów, potrzebnych do stworzenia bardziej wyspecjalizowanych produktów i usług.

JAKOŚĆ: Alpha Bio oferuje produkty z opatentowaną konstrukcją. Profesjonalne laboratorium Alpha Bio z siedzibą w Izraelu, prowadzi systematyczną i staranną 100% kontrolę jakości wszystkich produktów, zgodną
z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Implanty Alpha Bio objęte są dożywotnią gwarancją.

SERWIS I WSPARCIE: Alpha Bio stawia na bardzo dobrą obsługę klienta, wysoką jakość sprzedaży swoich produktów na całym świecie oraz bezkonkurencyjny serwis. Centrum Szkoleniowe i Edukacyjne Alpha Bio zapewnia profesjonalne kursy, wykłady i praktyczne treningi dla implantologów na całym świecie.

Na terenie Polski wyłącznym, autoryzowanym partnerem systemu Alpha Bio Tec jest firma Alpha Bio Polska

Zapraszamy specjalistów implantologów oraz techników dentystycznych do współpracy. Partnerom oferujemy atrakcyjne warunki, serwis i wsparcie, dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Państwa zamówienia realizujemy w 24 godziny – na terenie całego kraju. Proponujemy współpracę opartą na systemie magazynowym, który umożliwia stałą dostępność produktów Alpha Bio w Państwa gabinetach. Zapewniamy Partnerom handlowym indywidualne i zespołowe szkolenia produktowe.

Dodatkowo oferujemy naszym Partnerom wsparcie w rozwoju. Pomagamy skutecznie pozyskiwać pacjentów, przez rozwój narzędzi
i wsparcie merytoryczne w obszarze e-marketingu.
Wspieramy rozwój klinik i gabinetów we współpracy z platformą
Polskie Gabinety Implantologiczne, gdzie możecie Państwo skutecznie wypromować swoje usługi.

Lekarzom oraz technikom dentystycznym chcącym poszerzyć ofertę swoich gabinetów czy pracowni dentystycznych o usługi z dziedziny implantologii, bądź specjalistom chcącym usystematyzować swoją wiedzę i umiejętności oferujemy indywidualne szkolenia.

Zapraszamy do Współpracy
Zespół Alpha Bio Polska.